217219397

پکینگ مدیا

پکینگ مدیا

این نوع پکینگ به دلیل سطوح تبخیر زیاد نسبت به سایر پکینگ ها در  کاربرد بیشتری را در صنایع مختلف و برج های خنک کننده دارا می باشد.

این نوع پکینگ از جنس p.p یا pvc تولید می گردد. از لحاظ ساختار جنس به دو بخش pvc و p.p تقسیم بندی می شوند. پکینگ های pvc دارای تحمل حرارت ۶۰ درجه سانتی گراد و بصورت اتصال چسب بر روی هم مونتاژ می شوند. پکینگ های p.p به دلیل نوع ساختار و نوع اتصال به روش جوش حرارتی بیشترین کاربرد را در صنایعی دارند که سیال آنها دارای مواد شیمیایی خاص و دارای حرارت ۸۰ درجه سانتی گراد می باشند. و به دلیل آنکه سطوح تبخیر این نوع پکینگ ها بر روی سطح آنها می باشد بیشتر از پکینگ های splash رسوب گیر می باشند. پکینگ گام ۱۹ بیشترین کاربرد را در cooling tower ایرانی دارا می باشد. (به صفحه پکینگ گام ۱۹ مراجعه نمایید). شرکت تنام سپاهان توانایی تولید پکینگ ها با مجاری عبور هوای mm12 و mm 19 و mm 27 را د ارد. پکینگ های ساخت این شرکت دارای ابعاد حداکثر طول mm 2400 و حداکثر عرض mm600 و حداکثر ارتفاع mm 600 می باشد. این شرکت توانایی ساخت پکینگ های مخصوص جهت انواع تصفیه های فاضلاب را دارد.

پکینگ مدیا

دمای کارکرد

ارتفاع

عرض mm

طول mm

مجاری عبور هوا mm

سطح ویژه

m2/m3

جنس

نوع محصول

۶۰/۸۰ ۳۰۰/۶۰۰ ۳۰۰/۶۰۰ ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ ۱۲ ۲۴۰ PVC/PP FC12
۶۰/۸۰ ۳۰۰/۶۰۰ ۳۰۰/۶۰۰ ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ ۱۹ ۱۵۰ PVC/PP FC19
۶۰/۸۰ ۳۰۰/۶۰۰ ۳۰۰/۶۰۰ ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ ۲۷ ۱۱۵ PVC/PP FC27

شرکت تنام سپاهان از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه ی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی آغاز نموده است . ما مفتخر آنیم که  ارزنده ترین خدمات را در زمینه ی برج خنک کننده برج خنک کننده بتنی ،  برج خنک کننده فایبرگلاس ،  برج خنک کننده گالوانیزه ،  برج خنک کننده مدار بسته  و خرید برج خنک کننده ،  به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.