217219397

لوور برج خنک کننده

لوور برج خنک کننده
لوور برج خنک کننده پنجره هایی هستند که وظیفه انتقال ورود هوا به داخل برج را دارند لوور نامیده می شوند. لوورها ورودی سلولی جریان هوا به برج خنک کننده را بهبود می بخشند. آنها نه تنها عناصر ناخواسته (بعنوان مثال برگ ها) را عقب نگه میدارد. بلکه از پاشیدن آب به بیرون دستگاه جلوگیری می کنند که می تواند باعث یخ زدگی و از بین رفتن آب و زمان شود. علاوه بر این یک لوور مقدار نور خوشید وارد شده به برج خنک کننده را محدود می کند تا مانع رشد جلبک ها شود. همچنین ظاهر تمیز برج را حفظ می کند. افت فشار را نیز کاهش می دهد. در بهبود عملکرد دستگاه و کاهش نگهداری و تعمیرات نیز بسیار موثر است.

ویژگی ها:

از ویژگی های حائز اهمیت لوور این شرکت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد: – عمر طولانی – مقاوم در برابر خوردگی – سبک وزن بودن – نصب ساده – مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش – ساخت ناهموار

شرکت تنام سپاهان از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه ی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی آغاز نموده است . ما مفتخر آنیم که  ارزنده ترین خدمات را در زمینه ی برج خنک کننده برج خنک کننده بتنی ،  برج خنک کننده فایبرگلاس ،  برج خنک کننده گالوانیزه ،  برج خنک کننده مدار بسته  و خرید برج خنک کننده ،  به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.