قیمت برج خنک کننده

قیمت برج خنک کننده

قیمت برج خنک کننده یکی از مسأله هایی است که هر خریدار با آن در چالش می باشد .

به علت ازدیاد دلالان و کارگاه های کوچک تولید برج های خنک کننده، متاسفانه خریدار با قیمت های متعدد و سوالات زیادی از این قبیل که این تفاوت قیمت به چه علت و چیست روبرو می شود.

در این مقاله سعی داریم تا آیتم ها و مطالبی را بیان نماییم تا شما با اطمینان خاطر بتوانید بهترین محصول را انتخاب و آن را با قیمت مناسب و واقعی خریداری نمایید.

آیتم های مهم در انتخاب قیمت برج خنک کننده:

متریال:

متریال انتخابی در بدنه به کار رفته در برج خنک کننده می تواند تفاوت زیادی در قیمت ایجاد کند به این صورت که نوع رزین مصرفی، الیاف استفاده شده و مواد ترکیبی می تواند از برند هایی باشد که دارای استاندارد و کیفیت بالایی برخوردار باشند.

نکته ای که در نوع متریال استفاده شده می توان به آن اشاره کرد اینکه در صورتی که متریال بدون کیفیت استفاده شود و ترکیبات استفاده شده در ساخت بدنه استاندارد نباشد، بدنه کولینگ بعد از مدت کوتاهی مقاومت خود را از دست داده و راندمان پروسه خنک کنندگی را پایین می آورد. به همین علت اکثر این برج ها بعد از مدتی دچار نشتی و دفرمگی می گردند.

الکتروموتور:

الکتروموتورها نیز به علت نوع برند اروپایی و ایرانی بودن آنها و داشتن استانداردهای جهانی و مقاوت آنها در برابر رطوبت و گرد و غبار می تواند حائز اهمیت باشند.

پکینگ:

یکی از قطعات اصلی در خنک کنندگی آب در کولینگ تاور پکینگ می باشد که از انواع مختلفی تشکیل شده اند این پکینگ ها بسته به نوع ساخت و متریال مصرفی آنها (جنس PP و PVC) در انواع مختلف و قیمت های متفاوت تولید می گردد.

جهت آشنایی با انواع پکینگ اینجا را کلیک نمایید.

فن:

فن ها وظیفه مکش هوا از داخل برج را دارند و چون دائماً در حال گردش می باشند می بایست نوع پره ها و جنس بدنه آنها (هاب، شافت و … ) از بهترین متریال باشد تا به علت فرسودگی، ایجاد آلودگی صوتی ننمایند و عمر آن کاهش پیدا نکند.

قطعات آبکاری:

یکی از نکات مهم در برج خنک کننده استفاده از قطعات آبکاری شده می باشد. برج خنک کننده چون دائماً در معرض رطوبت می باشد قطعات ( شاسی، توری فن، پیچ و مهره و …) اگر از گالوانیزه گرم نباشد بعد از مدت کوتاهی دچار زنگ زدگی می شوند و عمر آنها کاهش پیدا می کند.

شرکت تنام سپاهان توانسته است با استفاده از برترین متریال مرغوب، و کسب استاندارهای جهانی، بهترین محصول با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه نماید.

مقالات مرتبط

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.