چه نوع برج خنک کننده ای بخریم؟

چه نوع برجی بخریم؟

“چکیده مقاله”

چه نوع برجی بخریم؟ چه نوع برج خنک کننده ای بخریم؟
فهرست

یکی از سوالات پر تکراری که اکثرا برای خرید برج خنک کننده سوال می شود این است که چه نوع برجی بخریم؟

خرید برج خنک کننده شاید در ظاهر زیاد سخت نباشد اما واقعیت چیز دیگری است، اینکه مشتری به علت تنوع تولید کنندگان برج خنک کننده دچار سردرگمی می شود.

با اینکه در مقالات گذشته در این مورد صحبت کرده ایم به علت تقاضای زیاد مشتریان در مورد این موضوع لازم دانستیم تا در این مقاله بیشتر اطلاع رسانی نماییم.

چه نوع برجی بخریم؟

در ابتدا باید به صورت دقیق و شفاف متوجه شویم که این برجی که من می خریم آیا نیاز من را بر طرف می نماید ؟

برای اینکه با خیال راحت خرید کنیم باید ابتدا متوجه شویم که دمای خروجی آبی که از برج خنک کننده خارج می شود آیا متناسب نیاز من هست یا خیر؟

به همین منظور شرکت تنام سپاهان از نرم افزارهای روز دنیا که در نوع خود بی نظیر هستند استفاده می کند و همین ابتدای کار ما متوجه می شویم که چه نوع دستگاهی با چه تناژی به کار ما می آید و باعث می شود تا هزینه اضافی در مورد خرید انجام ندهیم.

مورد بعدی نوع متریال استفاده شده در برج های خنک کننده است که در بالانس قیمت تاثیر زیادی دارد. نوع و مقدار رزین، الیاف و مواد اولیه در ساخت بدنه کولینگ تاور باعث استحکام و طول عمر کولینگ می گردد. و همین موارد تاثیر بسیار زیادی در قیمت برج دارد.

از دیگر موارد قابل ذکر نوع ورق و اتصالات جهت شاسی کشی داخلی می باشد که می بایست از نوع گالوانیزه گرم باشند تا بعد از مدتی دچار زنگ زدگی و خرابی نگردند.

مورد دیگر که قیمت کولینگ می تواند تاثیر گذار باشد نوع الکتروموتور و تجهیزات به کار رفته در تابلو برق می باشد. برندهای داخلی و خارجی در بالانس قیمت برج تاثیر زیادی دارد.

مواردی که به صورت کلی ذکر شد می تواند در خرید برج خنک کننده کمک زیادی به ما کند تا آگاه تر خرید انجام دهیم و دستگاهی با طول عمر بالا متناسب با شرایطمان داشته باشیم.

شرکت تنام سپاهان با کادر فروش حرفه ای و نرم افزار های روز دنیا این امکان را به مشتری می دهد تا از ابتدای خرید بهترین پیشنهاد را به مشتری ارائه نماید تا مشتری بتواند با خیالی راحت دستگاه مورد نظر خود را تهیه کند.

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

“چکیده مقاله”

چه نوع برجی بخریم؟ چه نوع برج خنک کننده ای بخریم؟
فهرست

مقالات اخیر

خوردگی در برج خنک کننده

برج های خنک کننده، قلب تپنده‌ی بسیاری از صنایع هستند و نقش حیاتی در خنک‌سازی آب و مایعات دیگر ایفا می‌کنند. آنها با خنک کردن آب داغ، کارایی کلی سیستم

سیستم تصفیه آب در برج خنک کننده

برج‌های خنک کننده از جمله تجهیزات پرکاربرد در صنایع مختلف جهت خنک کردن سیالات و تجهیزات هستند. در این سیستم‌ها، آب به عنوان سیال خنک کننده عمل می‌کند و با

پروژه‌های پربازدید