217219397

ایزو ۹۰۰۱ برج خنک کننده

ایزو ۹۰۰۱ برج خنک کننده

در این مقاله سعی داریم تا در مورد ایزو ۹۰۰۱ برج خنک کننده که شرکت تنام سپاهان به جهت کیفیت محصولات خود آن را اخذ نموده است مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد جامع و کاملی از گواهینامه ایزو می باشد که بر موضوع کیفیت تمامی شرکتها و سازمانهای دارنده آن نظارت دارد.

به عبارتی دیگر سازمان ها و مراکزی که از استاندارد گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ بهره مند هستند به تمامی مشتریان و متقاضیان خود اعلام می کنند که یک سیستم مدیریت کیفیتی فعال و موثر، بر تمامی خدمات و محصولات آنها نظارت دارد.

در واقع سازمان جهانی ایزو استاندارد ۹۰۰۱ را به منظور یاری رساندن به شرکت ها و سازمان ها از هر نوع و اندازه ای در جهت اجرای مؤثر و مفید سیستم مدیریت کیفیت تدوین می نماید.

بیان این نکته، بسیار مهم و ضروری است که گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ تمامی فرایندهای مراکزو شرکتهای دارنده را از ابتدا تا انتهای استقرار، کنترل و بازرسی می نماید.

همانطور که گفته شد ایزو ۹۰۰۱ به معنای ایجاد و ارتقای کیفیت در محصولات وخدمات است. کیفیت نیز دقیقاً همان چیزی است که شرکت ها براساس نیاز و سلیقه وحتی بیش از درخواست مشتریان تولید می کنند. این کار موجب به حداقل رسیدن شکایات ها و افزایش میزان رضایت مشتریان می شود. بنابر این وجود سیستم مدیریت کیفیتی موجب میشود تا هرسازمانی متوجه شود مشتریان آنها چه انتظاراتی دارند واین یعنی جلب رضایت آنان.

جهت آشنایی با ۱۴۰۰۱ در برج خنک کننده شرکت تنام سپاهان اینجا را کلیک نمایید.

مقالات مرتبط

۱ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.