ایزو 9001 برج خنک کننده

“چکیده مقاله”

ایزو 9001 برج خنک کننده
فهرست

در این مقاله سعی داریم تا در مورد ایزو 9001 برج خنک کننده که شرکت تنام سپاهان به جهت کیفیت محصولات خود آن را اخذ نموده است مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

ایزو 9001 یک استاندارد جامع و کاملی از گواهینامه ایزو می باشد که بر موضوع کیفیت تمامی شرکتها و سازمانهای دارنده آن نظارت دارد.

به عبارتی دیگر سازمان ها و مراکزی که از استاندارد گواهینامه ایزو 9001 بهره مند هستند به تمامی مشتریان و متقاضیان خود اعلام می کنند که یک سیستم مدیریت کیفیتی فعال و موثر، بر تمامی خدمات و محصولات آنها نظارت دارد.

در واقع سازمان جهانی ایزو استاندارد 9001 را به منظور یاری رساندن به شرکت ها و سازمان ها از هر نوع و اندازه ای در جهت اجرای مؤثر و مفید سیستم مدیریت کیفیت تدوین می نماید.

بیان این نکته، بسیار مهم و ضروری است که گواهینامه ایزو 9001 تمامی فرایندهای مراکزو شرکتهای دارنده را از ابتدا تا انتهای استقرار، کنترل و بازرسی می نماید.

همانطور که گفته شد ایزو 9001 به معنای ایجاد و ارتقای کیفیت در محصولات وخدمات است. کیفیت نیز دقیقاً همان چیزی است که شرکت ها براساس نیاز و سلیقه وحتی بیش از درخواست مشتریان تولید می کنند. این کار موجب به حداقل رسیدن شکایات ها و افزایش میزان رضایت مشتریان می شود. بنابر این وجود سیستم مدیریت کیفیتی موجب میشود تا هرسازمانی متوجه شود مشتریان آنها چه انتظاراتی دارند واین یعنی جلب رضایت آنان.

جهت آشنایی با 14001 در برج خنک کننده شرکت تنام سپاهان اینجا را کلیک نمایید.

5/5

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

“چکیده مقاله”

ایزو 9001 برج خنک کننده
فهرست

مقالات اخیر

پروژه‌های پربازدید