[vc_row][vc_column][vc_column_text]
.

.

شرکت تنام سپاهان فعالیت خود را سال 1385 با قدم نهادن در حوزه تأسیسات سرمایشی و گرمایشی و طراحی و ساخت برج های خنک کننده و قطعات مربوطه با کادری مجرب از مهندسین، متشکل از نیروهای متخصص آغاز نمود.

این شرکت به آن است تا با حرکت موثر در تحقق بخشیدن به مشتری مداری، بومی سازی و عدم نیاز به واردات، ارائه محصولات با کیفیت و عملکرد مطلوب و ارائه خدمات پس از فروش در حداقل زمان، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 مدیریت این شرکت با داشتن تجربه و آگاهی لازم در زمینه ساخت و مدیریت اجرای پروژه های بزرگ برج خنک کننده در صنایع مختلف همچون پتروشیمی و نیروگاهی و صنایع بزرگ شیمیایی و غذایی، ذوب آهن، فولاد و همچنین پروژه های بزرگ عمرانی این اطمینان را ایجاب می کند در سریعترین زمان و به بهترین نحو ممکن و با بهترین کیفیت مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و با هزینه کم، نیاز صنایع مختلف را تأمین نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی در برج خنک کننده و ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه تأمین و تعمیرات اساسی و طراحی دوباره و جایگزینی قطعات مختلف برج های خنک کن در همه ظرفیت های و به طور نامحدود می باشد.

یکی از مهمترین اهداف شرکت ارائه مشاوره مناسب و توجیه فنی مصرف کنندگان در صنایع مختلف می باشد.بالا بردن سطح دانش فنی مصرف کنندگان باعث پایین آمدن هزینه ها جانبی خواهد بود.

اصفهان شهرک صنعتی سجزی، فاز یک غربی، فرعی 4 پلاک 11

تلفکس : 52 الی 46413051-031

همراه 09133002941

دفتر تهران: تهران، شهریار، شهرک فردوسیه، قبل از بلوار امام خمینی، جنب مشاور املاک تخت جمشید پلاک 110

تلفن: 28426269-021

همراه: 09120426040

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  شماره تلفن/ همراه (اختیاری)

  موضوع

  پیام شما(الزامی )

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]