217219397

خرید پکینگ برج خنک کننده

خرید پکینگ برج خنک کننده

خرید پکینگ برج خنک کننده یکی از دغدغه هایی است که اکثر کسانی که با کولینگ تاور سرو کار دارند وجود دارد. در این مقاله سعی داریم تا به بررسی و چگونگی خرید پکینگ بپردازیم تا راحت تر بتوانیم پکینگ متناسب با برج خنک کننده خود را خریداری نماییم.

برای اینکه ما بخواهیم پکینگ فیلم PVC با پکینگ نت اسپلش PP، را تعویض نماییم، باید به سطح تبخیر پکینگ توجه کنیم. عموما سطح مفید تبخیرپکینگ نت اسپلش، در حدود ۰٫۷۵ به نسبت پکینگ فیلم گام ۱۹ است، زمان تعویض نت اسپلش، باید ارتفاع نت اسپلش های جدید و جایگزین، در حدود ۲۵ الی ۳۰ درصد از پکینگ های قبلی بیشتر باشد.

عمر مفید پکینگ PVC و پکینگ PP

پکینگ PP عمر مفید بیشتری از پکینگ PVC دارد. نت اسپلش عمر مفیدی در حدود ۱۵ سال دارد. در صورتی پکینگ PVC عمر مفیدش ۵ سال است که اگر دمای آب بالایی داشته باشیم یا رسوب کولینگ تاور زیاد تر از حالت عادی شود باید پکینگ PVC هر سال تعویض گردد.

در صورت اسیدی بودن آب از چه پکینگی استفاده نماییم؟

در صنایعی که آب آنها اسیدی باشد و یا شرایط آب قلیایی بالا باشد، عمر پکینگ با جنس PVC به شدت کم می باشد. زمانی که آب اسیدی یا قلیایی باشد باید از پکینگ PP استفاده گردد. مشکل پکینگ پی وی سی در شرایطی که آب اسیدی است علاوه بر صدمه دیدن ورقه ها و لایه های پکینگ، از بین رفتن چسب پکینگ نیز می باشد.

یکی دیگر از مواردی که ما می توانیم بگوییم پکینگ های نت اسپلش با صرفه تر از پکینگ های پی وی سی می باشدند این است که این نوع پکینگ ها قابل شستشو می باشند و به راحتی می توان آنها را واترجب شستشو داد و مجدد درون دستگاه قرار دهیم.

جهت آشنایی با انواع پکینگ می توانید اینجا را کلیک نمایید.

شرکت تنام سپاهان از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه ی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی آغاز نموده است . ما مفتخر آنیم که  ارزنده ترین خدمات را در زمینه ی برج خنک کننده ، برج خنک کننده بتنی ،  برج خنک کننده گالوانیزه ،  برج خنک کننده مدار بسته  و خرید برج خنک کننده ،  به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.